Instrukcje obsługi dla urządzeń Indesit on-line

Instrukcje obsługi
801.33.22.11

Pobierz instrukcję obsługi Twojego sprzętu jako plik w formacie pdf: znajdź Twój model i wybierz język. Tutaj możesz pobrać instrukcje dla wszystkich urządzeń Indesit. Wystarczy wprowadzić model Twojego urządzenia (umieszczony na tabliczce znamionowej).


download reader

Wpisz tutaj model produktu

Kod produktu

Gdzie znaleźć model produktu?

Model produktu znajduje się na tabliczce znamionowej (naklejce) zawierającej dane techniczne sprzętu . Wybierz rodzaj produktu i wyświetl instrukcje obrazujące, w którym miejscu na Twoim urządzeniu można znaleźć tabliczkę znamionową. Dla piekarników i płyt kuchennych sugerujemy używanie filtrów wyszukiwania.

Jak znaleźć model Twojego urządzenia?

Model Twojego urządzenia znajduje się na tabliczce znamionowej sprzętu. Zobacz, jak go znaleźć wybierając linię produktu :Nie możesz znaleźć modelu produktu? Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer 801 88 22 00** koszt połączenia z telefonu stacjonarnego jest zgodny z cennikiem operatora lokalnego (opłata naliczana jak za jedno połączenie niezależnie od czasu trwania połączenia), koszt połączenia z telefonu komórkowego uzależniony jest od taryfy operatora telefonii komórkowej